Pokal Kopra

Datum: 12.10.2014
Kraj: Slovenija, Koper

Končni rezultati

kadeti

-50 kg (3 )
1. DANTE Emanuele SGT Triestina
2. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
3. PETEH Manuel Pulafit
-60 kg (8 )
1. MARZUCCO Andrea ASD Ravenna
2. SMOLARS Manuel SGT Triestina
3. CREMONINI Luca ASD Ravenna
3. ZANOTTI Alex ASD Ravenna
5. DE LUCA Erik SGT Triestina
5. MIKEC Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
7. BRGLEZ Peter JK OPLOTNICA
7. MAGLICA Martin JK 15.MAJ MAREZIGE
-66 kg (5 )
1. EKART Luka JK BRANIK BROKER
2. DOBRIN Maks JK OLIMPIJA
3. MILIČEVIĆ Antonio Pulafit
4. BUTKOVIČ Max JK KOPER
5. STANKOVIĆ Ivan Uchimata
-73 kg (10 )
1. BERDAJS David JK OLIMPIJA
2. BRSTILO Tomislav Uchimata
3. DRADI Sergio ASD Ravenna
3. VOKIĆ Leo Uchimata
5. BARUZZI Simone ASD Ravenna
5. DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
7. KABOURAKIS Giorgos Kalymons
7. PIGAC Jure JK BRANIK BROKER
9. ILIJAŠ Vasja JK GORICA
9. KOKALJ Urban JK Žiri
-90 kg (2 )
1. SUŠNIK Žiga JK GORICA
2. GERL KORENČ Jan JK OLIMPIJA
+90 kg (3 )
1. MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER
2. ŠAJHER KOVAČIČ Denis JK BRANIK BROKER
3. VILLANOVA Luca A.S.D. Sport Team

kadetinje

-48 kg (2 )
1. ŠTANGAR Maruša JK OLIMPIJA
2. PANZANI Rachele ASD Caldogno
-63 kg (2 )
1. ZAPLATAR Nina JK OLIMPIJA KRMELJ
2. DOBRIN Ema JK OLIMPIJA
+70 kg (0 )
1. KOVAČEVIĆ Dragana Pulafit

ml. kadeti

-50 kg (5 )
1. DANTE Emanuele SGT Triestina
2. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
3. PETEH Manuel Pulafit
4. OŠTIR Urban JK OLIMPIJA KRMELJ
5. BENEDIK David JK Žiri
-55 kg (5 )
1. TORRES Alessio A&R Trieste
2. RICCI Matteo ASD Ravenna
3. BABIČ Jaša JK 15.MAJ MAREZIGE
4. MESSNER Rok JK Zmajčki
5. ĐIDO Alen JK KOPER
-60 kg (12 )
1. ZANOTTI Alex ASD Ravenna
2. MARZUCCO Andrea ASD Ravenna
3. BOSCAIA Giovanni Polisportiva Villanova
3. DE LUCA Erik SGT Triestina
5. VISENTINI Matteo Polisportiva Villanova
5. VRHOVNIK Marko JK Zmajčki
7. ČEBOKLI Uroš JK 15.MAJ MAREZIGE
7. ZAHTILA Eric Ippon Labin
-66 kg (8 )
1. JELIĆ Kristijan Ippon Labin
2. BEDEL Kenny Polisportiva Villanova
3. KORŽE KLEMEN JK BRANIK BROKER
3. STRMEC Žan JK Zmajčki
5. JAKAJ Bernard JK 15.MAJ MAREZIGE
5. MRAK Patrik JK IZOLA
7. JURIŠIĆ Juro Ippon Labin
7. MILIČEVIĆ Antonio Pulafit
-73 kg (7 )
1. GREGORČIČ Tim JK OLIMPIJA KRMELJ
2. BARUZZI Simone ASD Ravenna
3. BOLTERSTEIN Ricardo Ippon Labin
3. SUHADOLNIK Maj JK Zmajčki
5. ČERNE Tristan JK 15.MAJ MAREZIGE
5. NAGOULIAS Grigoris Kalymons
7. MATOŠEVIĆ Bartol Pulafit
-81 kg (3 )
1. VEZJAK Peter JK BRANIK BROKER
2. VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKER
3. SLAMIČ Borja JK GORICA
+81 kg (2 )
1. DAKOVIČ Bor JK BRANIK BROKER
2. SREBRNIČ JENKO Jernej JK Zmajčki

ml. kadetinje

-44 kg (2 )
1. PEDULLA Cecilia Invorio
2. MUSIZZA Beatrice SGT Triestina
-48 kg (4 )
1. PANZANI Rachele ASD Caldogno
2. SAVVINA Dri Kalymons
3. GIORGINI Claudia A&R Trieste
4. REVEN Tina JK Žiri
-57 kg (4 )
1. NEGRI Giulia Invorio
2. ZORMAN Sabina JK 15.MAJ MAREZIGE
3. FRACAS Greta Polisportiva Villanova
4. HORVAT Ana ŠD TATAMI
-70 kg (3 )
1. CERUTTI Claudia Invorio
2. DENE Yasmine Polisportiva Villanova
3. KOVAČEVIĆ Dragana Pulafit
+70 kg (0 )
1. KOVAČEVIĆ Dragana Pulafit

st. dečki

-34 kg (4 )
1. ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2. CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
3. KITEK Anže ŠD BUSHIDO
4. BOC Andraž JK IZOLA
-38 kg (5 )
1. KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2. BALESTRA Noah SGT Triestina
3. FERENCEK Mitja JK LENDAVA
4. TIOZZO Simone SGT Triestina
5. STARMAN Jaka ŠD TATAMI
-42 kg (8 )
1. RADENOVIĆ Novak Mladost Zemun
2. COSTA Rosario ASD Judo club Pirri
3. CORTE Marco SGT Triestina
3. RICCI Alessandro ASD Ravenna
5. LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
5. PALMERI Ludovico ASD Ravenna
7. KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD
7. SVETINA Viittorio A&R Trieste
-46 kg (8 )
1. CHIOFALO Jonathan ASD Judo club Pirri
2. LOPARCO Emmanuel ASD Caldogno
3. CALCARA Alberto SGT Triestina
3. ROSSIT Nicolo POLISPORTIVA TAMAI
5. LEMMA Giovanni ASD Ravenna
5. POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
7. BERNARDINELLO Luca Shimai
7. SLAMIČ Tibor JK GORICA
-50 kg (9 )
1. BABUIN Davide Polisportiva Villanova
2. JANKOVIČ Miha JK BEŽIGRAD
3. ANDRIJCZUK Axel Polisportiva Villanova
3. PERKO Timotej JK OLIMPIJA KRMELJ
5. MUSIZZA Tommaso SGT Triestina
5. VRAZ Maks JK BEŽIGRAD
7. KOCJANČIČ Jernej JK KOPER
7. PUŠLAR Luka Jože JK BEŽIGRAD
9. KOTANIDIS Alexandros Klitomachos S.C.
-55 kg (6 )
1. PUNGERŠEK Jaka JK Zmajčki
2. RICCI Marco Invorio
3. DRAŠLER Nejc JK BEŽIGRAD
3. ŽLAHTIČ Žiga JK BEŽIGRAD
5. HORVAT Marko ŠD TATAMI
-60 kg (6 )
1. MARKOJA Jure JK LENDAVA
2. MLINARIČ Nejc JK LENDAVA
3. ATANASOV Adam ŠD TATAMI
3. DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD
5. PERKOVIČ IVO ŠD TATAMI
5. RADIČ SUBAN Andraž JK KOPER
+60 kg (10 )
1. VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKER
2. KORŽE KLEMEN JK BRANIK BROKER
3. BOLOGA Nicolae Polisportiva Villanova
3. VEZJAK Peter JK BRANIK BROKER
5. BACCHETTA Filippo Invorio
5. ROŽAC MARK JK IZOLA
7. DŽAFEROVIČ Amar JK KRŠKO
7. SANAPO Francesco Polisportiva Villanova
9. MATUŠEK Matic JK Zmajčki
9. POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD

st. deklice

-36 kg (2 )
1. BAČANI Anamarija JK BEŽIGRAD
2. DE LUCA Giulia Italia SGT Triestina
-44 kg (3 )
1. TONIOLO Veronica SGT Triestina
2. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
3. GROBOVŠEK Kaia JK BEŽIGRAD
-48 kg (2 )
1. LORENZON Asia POLISPORTIVA TAMAI
2. PORČIĆ Mirela JK 15.MAJ MAREZIGE
-52 kg (3 )
1. ALENABI Azin JK BEŽIGRAD
2. MATKO Kaja JK Žiri
3. GIORGINI Vanessa A&R Trieste
-57 kg (2 )
1. BOSCAIA Giulia POLISPORTIVA TAMAI
2. DOUMA Maria Klitomachos S.C.
+57 kg (4 )
1. MILLO Jasmine DLF Trieste
2. SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRAD
3. HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE
4. BEGIĆ Ariana JK 15.MAJ MAREZIGE