Mini Nagaoka

Datum: 21.11.2015
Kraj: Slovenija, Ljubljana

Končni rezultati

ml. kadeti

-46 kg (2 )
1. SAMARDŽIĆ Miloš Slavija Novi Sad
2. AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJ
-50 kg (0 )
1. ŠEŠKO JURE JK SHIDO
-55 kg (5 )
1. SEDEU Jure ŠD GIB ŠIŠKA
2. PUNGERČAR Nal JK GOLOVEC
3. CVIJIĆ Milan Slavija Novi Sad
4. PROŠEK Anže JK BEŽIGRAD
5. STAJIĆ Uroš Slavija Novi Sad
-60 kg (9 )
1. HEBIB Mustafa Bosna Sarajevo
2. HUSEINBEGOVIĆ Edis Bosna Sarajevo
3. KOSTIČ Valentin ŠD GIB ŠIŠKA
3. MAGLIONE Vittorio Treviso
5. AZIRI Aldin Bosna Sarajevo
5. ČERGIČ Uroš ŠD GIB ŠIŠKA
7. HORVAT FILIP JK SHIDO
7. KOVAČIČ Žiga JK BEŽIGRAD
9. OVEN Luka JK GOLOVEC
-66 kg (11 )
1. PERKOVIČ Luka JK 15.MAJ MAREZIGE
2. POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJ
3. DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJ
3. MESSNER Rok JK Zmajčki
5. BORUŠIĆ Emin Braca Lukač
5. PUNGERŠEK Jaka JK Zmajčki
7. KITAK Tilen JK Zmajčki
7. PUNČUH ALEN JK BEŽIGRAD
9. OCVIRK Krištof ŠD POLYTEAM
9. ŠVAJGAR Matjaž JK GOLOVEC
-73 kg (9 )
1. KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
2. REFLAK DE SOUSA Timon JK OLIMPIJA
3. HASANOVIĆ BENJAMIN Bosna Sarajevo
3. MATUŠEK Matic JK Zmajčki
5. GREGORC Mark JK GOLOVEC
5. VRHOVNIK Marko JK Zmajčki
7. VELIŠČEK JULIJAN JK BRANIK BROKER
7. YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-81 kg (3 )
1. SUHADOLNIK Maj JK Zmajčki
2. JARC Jernej JK OLIMPIJA
3. OMERAGIČ Tine JUDO ŠOLA MARIBOR
+81 kg (4 )
1. POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. TUTIĆ Haris Una Bihač
3. DAKOVIČ Bor JK BRANIK BROKER
4. DURAN Afan Braca Lukač

ml. kadetinje

-48 kg (2 )
1. BRKANIĆ Ema Bosna Sarajevo
2. PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-52 kg (4 )
1. PERBIL Maša ŠD GIB ŠIŠKA
2. FRANJIĆ Anamarija Una Bihač
3. REVEN Tina JK Žiri
4. GORENŠEK Eva JK IVO REYA
-57 kg (6 )
1. SAMARDŽIĆ Anđela Bosna Sarajevo
2. KOVAČEVIĆ Džana Una Bihač
3. CVIJIĆ Milica Slavija Novi Sad
3. ŠULIGOJ Manca ŠD GIB ŠIŠKA
5. BRILJ Janja JK OLIMPIJA KRMELJ
5. SILA Laura JK OLIMPIJA KRMELJ
-63 kg (4 )
1. TAVČAR Zarja ŠD GIB ŠIŠKA
2. HORVAT Ana JK OLIMPIJA
3. HAJRO Selma Bosna Sarajevo
4. PUNČUH ASJA JK BEŽIGRAD
-70 kg (2 )
1. ČERNILEC Zala JK TRIGLAV KRANJ
2. MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC
+70 kg (3 )
1. LOBNIK METKA JUDO ŠOLA MARIBOR
2. BOHINC Dora ŠD GIB ŠIŠKA
3. ANA KRAVCAR JK OLIMPIJA KRMELJ

st. dečki

-34 kg (7 )
1. MULALIĆ Ahmed Bosna Sarajevo
2. HANDAN Ali Bosna Sarajevo
3. HABIČ Benjamin JK BEŽIGRAD
3. MULALIĆ Arslan Bosna Sarajevo
5. KOLBL Timotej JK GOLOVEC
5. KOLŠEK Tijan JK IVO REYA
7. SOTLER Lan JK GOLOVEC
-38 kg (6 )
1. TURKULOV Luka Slavija Novi Sad
2. ADAMOVIĆ Vukašin Slavija Novi Sad
3. MAROŠEK Jurij JK 15.MAJ MAREZIGE
3. OPRČKAL LENART JK SHIDO
5. LABIGNAN NEJC JK BEŽIGRAD
5. TEŠANOVIČ Luka JK BEŽIGRAD
-42 kg (11 )
1. RUŠTEMPAŠIĆ Eldin Braca Lukač
2. MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJ
3. CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
3. RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
5. ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKA
5. ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER
7. RAZINGAR Jernej TVD PARTIZAN JESENICE
7. ŽAUCER Mark ŠD TATAMI
9. KASTELIC Tom JK BEŽIGRAD
9. VACCHIANI Elia Shimai
-46 kg (13 )
1. LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
2. KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA
3. BERGANT Filip evgen ŠD GIB ŠIŠKA
3. ISPIRO Simone SGT Triestina
5. KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD
5. ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD
7. MILANOVIČ Peter TVD PARTIZAN JESENICE
7. PUNGERŠEK NEJC JK BEŽIGRAD
9. HOČEVAR Vid JK GOLOVEC
9. KASTELIC Edvard JK GOLOVEC
9. KREČA AMADEJ JK SHIDO
9. ŠTULAR Ben JK BEŽIGRAD
-50 kg (10 )
1. AGIĆ ISMET Bosna Sarajevo
2. RUŠTEMPAŠIĆ Aldin Braca Lukač
3. LERIĆ Nadir Bosna Sarajevo
3. POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
5. MAŠNIĆ Ilijas Braca Lukač
5. SIMIČ Filip JK BEŽIGRAD
7. KRANJC Luka JK BEŽIGRAD
7. ŠTEFANIČ Dane JK 15.MAJ MAREZIGE
9. NAHIĆ Ajdin ŠD MALA ŠOLA JUDA
-55 kg (12 )
1. TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
2. PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
3. KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
3. OPAŠKAR Tin JK OLIMPIJA
5. JASENC Tilen JK BEŽIGRAD
5. PLEHO Hamza Bosna Sarajevo
7. CORONGIU Simone SGT Triestina
7. ZAJC Blaž JK GOLOVEC
9. MARČETA Sergej JK IZOLA
9. ROZMAN TIČAR Jakob ŠD TATAMI
-60 kg (18 )
1. OTIĆ Marko Slavija Novi Sad
2. HEBIB Mustafa Bosna Sarajevo
3. HASIĆ Kerim Braca Lukač
3. LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ
5. MILESUNOVIĆ Luka Slavija Novi Sad
5. MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
7. HORVAT Marko JK OLIMPIJA
7. TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA
9. ANTUNIČEVIČ Luka ŠD TATAMI
9. PARIN Fabio Shimai
9. POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD
9. PUŠLAR Luka Jože JK BEŽIGRAD
-66 kg (9 )
1. SMAILAGIĆ Amar Una Bihač
2. STRLE Martin JK GOLOVEC
3. BALANTIČ Lan JK KAMNIK
3. PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA
5. CAF Rok JK BRANIK BROKER
5. DRAŠLER Nejc JK BEŽIGRAD
7. GOJKOVIČ Vid JK SOKOL
7. ZVER Blaž JK BELTINCI
+66 kg (6 )
1. GAŠPARIČ Nande ŠD GIB ŠIŠKA
2. OMERAGIČ Blaž JUDO ŠOLA MARIBOR
3. FUAGNI Amos Shimai
3. ROŽAC MARK JK IZOLA
5. MEHIČ Benjamin JK SOKOL
5. SVEČAK Miha ŠD TATAMI

st. deklice

-36 kg (3 )
1. KOJC Kira ŠD POLYTEAM
2. BALER Kaja JK BELTINCI
3. DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKA
-40 kg (4 )
1. MULALIĆ Merjem Bosna Sarajevo
2. KRAMER ANITA JK SHIDO
3. VILFAN Živa JK BEŽIGRAD
4. OGRIČ Sara ŠD MALA ŠOLA JUDA
-44 kg (4 )
1. TONIOLO Veronica SGT Triestina
2. BABIĆ Azra Bosna Sarajevo
3. LUBRA Tamara Slavija Istočno Sarajevo
4. HOBLAJ Kaja JK BEŽIGRAD
-48 kg (4 )
1. DOBRIN Nina JK OLIMPIJA
2. GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJ
3. PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
4. MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBOR
-52 kg (5 )
1. TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC
2. PAVLETIČ Pia JK IVO REYA
3. ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
4. MLINAR Ana JK GOLOVEC
5. MAURER EVA JK SHIDO
-63 kg (3 )
1. NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJ
2. HRUSTEL Nuša JK SHIDO
3. MARKOVIČ Aja ŠD TATAMI
+63 kg (3 )
1. ŠIMENC Ana JK TRIGLAV KRANJ
2. PIRALIĆ Hana Una Bihač
3. HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE

ml. dečki

-27 kg (5 )
1. LAIST Luka Slavija Novi Sad
2. VUKOJE Mihajlo Slavija Novi Sad
3. OMAN Mark JK TRIGLAV KRANJ
4. LAĆARAC Aljoša Slavija Novi Sad
5. PEVC CARRERA Gabriel JK SOKOL
-29 kg (2 )
1. AHAČIČ Pavel JK OLIMPIJA
2. AGBABA Uroš Slavija Novi Sad
-32 kg (14 )
1. DE LUCA Alessio SGT Triestina
2. HANDAN Ali Bosna Sarajevo
3. MULALIĆ Arslan Bosna Sarajevo
3. SLAPŠAK Julij Aleksander JK OLIMPIJA
5. CVEJIĆ Mihajlo Slavija Novi Sad
5. MIŠKOVIĆ Viktor Slavija Novi Sad
7. POŽEK Nik JK TRIGLAV KRANJ
7. ŽNIDARŠIČ Maks JK OLIMPIJA
9. DEMIRANDA Dan ŠD POLYTEAM
9. KNAFLIČ ROK JUDO ŠOLA MARIBOR
9. PAŠIĆ Ramiz Braca Lukač
9. ROT Nejc JK BEŽIGRAD
-35 kg (29 )
1. MULALIĆ Ahmed Bosna Sarajevo
2. MILICIJA Arian Braca Lukač
3. PERBIL Jaka JK BEŽIGRAD
3. ZUPAN Bor JK TRIGLAV KRANJ
5. KALAMAR Nejc JK BELTINCI
5. ŠNEBERGER Klemen JK OLIMPIJA
7. PETERNEL Matija JK BEŽIGRAD
7. ZOBARIČ Beni JK OLIMPIJA
9. BEVC Jakob JK OLIMPIJA
9. GLUMAC LEV ŠD MALA ŠOLA JUDA
9. SERNEC FILIP ŠD TATAMI
9. ŠPILAK Jan JK BELTINCI
-38 kg (22 )
1. ŠLJIVO Džan Bosna Sarajevo
2. SUHADOLNIK LEV JK Zmajčki
3. HREN Bor JK BRANIK BROKER
3. KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC
5. FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
5. IDIČ Jakob JK MURSKA SOBOTA
7. GASHI Januz JK OLIMPIJA
7. SEIFRIED JURE JK BRANIK BROKER
9. BOC Andraž JK IZOLA
9. STRELEC GORŠE Tian JK OLIMPIJA
9. TRILER Žan JK GOLOVEC
9. VRAZ Jakob JK BEŽIGRAD
-42 kg (21 )
1. ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
2. MAHMUTOVIČ Tian JK IVO REYA
3. HAMZA Miladin Braca Lukač
3. JUG Primož JK IMPOL
5. DEMŠAR Maj JK Žiri
5. URŠIČ Niko JK IMPOL
7. LOVIČ Arian JK 15.MAJ MAREZIGE
7. PAHIČ Matjaž JK IMPOL
9. AVBELJ Urban ŠD MALA ŠOLA JUDA
9. KAVČIČ Ožbej JK Žiri
9. KOSI Gaj ŠD MALA ŠOLA JUDA
9. VIDMAR Val JK OLIMPIJA
-46 kg (14 )
1. ČABRILO Dimitrije Slavija Novi Sad
2. VRHOVNIK ŽAN JK Zmajčki
3. POLAK Nikolaj JK OLIMPIJA
3. SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
5. LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA
5. RALJAČA Tarik Braca Lukač
7. BREŽNIK Til ŠD MALA ŠOLA JUDA
7. GARB Maj JK BRANIK BROKER
9. IGLIČ Andraž JK Žiri
9. PIVK Jaka JK TRIGLAV KRANJ
9. ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
9. VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA
-50 kg (15 )
1. VARAJIĆ Ognjen Slavija Novi Sad
2. BAJRAMOVIĆ Harun Braca Lukač
3. KOCJANC Vid JK BEŽIGRAD
3. OBLAK Vid JK IVO REYA
5. BREMEC JAN JK Zmajčki
5. ZADNIKAR Zal JK BEŽIGRAD
7. GOMAZ VID JUDO ŠOLA MARIBOR
7. JERMAN Matija JK 15.MAJ MAREZIGE
9. FIDERŠEK Gregor JK IMPOL
9. MOČNIK Lovro JK SOKOL
9. ROT Blaž JK IMPOL
9. ZUPAN POLŠE Narajan JK TRIGLAV KRANJ
-55 kg (8 )
1. LENARTIČ Michael JK IMPOL
2. HORVAT Tim JK TRIGLAV KRANJ
3. MAHNE Luka ŠD MALA ŠOLA JUDA
3. PURNAT Nik JK KAMNIK
5. PLANTARIČ Jakob JK KAMNIK
5. ŠOMEN POKEC Enej JK BEŽIGRAD
7. FORJAN TILEN JK BELTINCI
7. PEVEC GAŠPER JK SHIDO
+55 kg (13 )
1. HRIBAR Anej ŠD MALA ŠOLA JUDA
2. POGAČAR Luka JK BEŽIGRAD
3. BRAČIČ RAJŠP RENE JUDO ŠOLA MARIBOR
3. STERŽAJ PECELI Luka ŠD MALA ŠOLA JUDA
5. ČAMPELJ Anže ŠD MALA ŠOLA JUDA
5. KUZMANIČ Brin ŠD MALA ŠOLA JUDA
7. FATUR Gašper Arne ŠD GIB ŠIŠKA
7. MESAREC GAŠPER JK BRANIK BROKER
9. MASTNAK Vid JK BEŽIGRAD
9. MAURER TEODOR JK SHIDO
9. POTOČNIK MIHA JK BRANIK BROKER
9. RADOVANOVIĆ Ilija Slavija Novi Sad

ml. deklice

-25 kg (0 )
1. PEVC CARRERA Odalys JK SOKOL
-27 kg (0 )
1. MILADIN Sara Braca Lukač
-30 kg (3 )
1. STOJKO Brina JK IMPOL
2. VODNIK Ženja JK SOKOL
3. SEDEJ Urša JK Žiri
-33 kg (4 )
1. RAVNJAK KOŽELJ LOTI JK IMPOL
2. ŽAUCER Eva ŠD TATAMI
3. BAUER Julija ŠD MALA ŠOLA JUDA
4. VODNIK NEŽA ŠD MALA ŠOLA JUDA
-36 kg (7 )
1. STOPPARI Emma SGT Triestina
2. RADOVANOVIĆ Mila Slavija Novi Sad
3. BALER Kaja JK BELTINCI
3. SCHWEIGER KLARA ŠD MALA ŠOLA JUDA
5. KREČA Petra JK SHIDO
5. OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA
7. PERIC Urška JK KOPER
-40 kg (7 )
1. CORTE Tina SGT Triestina
2. TRONTELJ Janja JK IZOLA
3. JAZBEC TRPKOVA Sofia JK BEŽIGRAD
3. MULALIĆ Merjem Bosna Sarajevo
5. KOLMANKO Ema ŠD MALA ŠOLA JUDA
5. MIROŠNJIKOV Anastasija Slavija Novi Sad
7. LUBRA Lana Slavija Istočno Sarajevo
-44 kg (4 )
1. ROMANIN Arianna SGT Triestina
2. CASERMAN Rebeka JK VRHNIKA
3. JANJIĆ Tara JK IVO REYA
4. BAJUK Tia Kaja ŠD GIB ŠIŠKA
-48 kg (4 )
1. MARČETA Ana JK IZOLA
2. ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ
3. TRENDOVA Tamara JK KOPER
4. FRECE Brina JK KAMNIK
-52 kg (5 )
1. KOREN Nika ŠD MALA ŠOLA JUDA
2. BARBARA KOCJAN JK OLIMPIJA KRMELJ
3. ZALAZNIK Eva ŠD TATAMI
4. BENKIČ Asja JK MURSKA SOBOTA
5. KOGOJ Pika JK BEŽIGRAD
+52 kg (5 )
1. AVDIMETAJ NIKKI JK BRANIK BROKER
2. KOPITAR ŠTUREM Tea JK BEŽIGRAD
3. KOKALJ Živa JK Žiri
4. KROUPA Ana Marija JK VRHNIKA
5. ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD