Nagaoka

Datum: 22.11.2015
Kraj: Slovenija, Ljubljana

Končni rezultati

člani

-60 kg (2 )
1. KOZMA Akos Kaposvar
2. PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
-66 kg (5 )
1. DRAŠKOVIĆ Marko Pinky
2. KUKOVEC David JK OLIMPIJA
3. CANKAR Žiga ŠD GIB ŠIŠKA
4. MILOŠIČ Tomi JK DRAVA PTUJ
5. MORAPITYIE Sunil Kaposvar
-73 kg (11 )
1. HOJAK Martin JK BEŽIGRAD
2. VIDMAR Matej JK BEŽIGRAD
3. ČEH Aljaž JK IMPOL
3. KOSZELA Pawel AZS Wspia Poznan
5. NOVAK Grega TVD PART. LJUTOMER
5. VOZLIČ Uroš TVD PART. LJUTOMER
7. ŠIŠIČ Alen JK BEŽIGRAD
7. STRMEČKI Filip Pinky
9. HARPF Luka JK BEŽIGRAD
9. KUKOVEC Dominik JK OLIMPIJA
-81 kg (5 )
1. JERMAN Gašper ŠD GIB ŠIŠKA
2. VIDMAR Janez JK BEŽIGRAD
3. VRHOVEC Jakob ŠD POLYTEAM
4. JURKOVIČ Ivo ŠD GIB ŠIŠKA
5. KRANJC POŽAR Peter ŠD GIB ŠIŠKA
-90 kg (9 )
1. KORDELY Peter Kaposvar
2. ČETIĆ Jesenko JK OLIMPIJA
3. KARNAS Tomislav Pinky
3. KOREN David Pinky
5. SENČAR Jure TVD PART. LJUTOMER
5. TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD
7. KLOBČIČ Jakob TVD PARTIZAN JESENICE
7. KMETEC Vid JK DRAVA PTUJ
-100 kg (4 )
1. ŠAJHER KOVAČIČ Denis JK BRANIK BROKER
2. KUKOVICA David JK BRANIK BROKER
3. PREPELIČ Dino JK IMPOL
4. VRANKAR Blaž ŠD GIB ŠIŠKA
+100 kg (6 )
1. DRAGIČ Vito JK IMPOL
2. PALKA Gergely Kaposvar
3. DEMETER Bendeguz Kaposvar
3. MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER
5. FAZLIĆ Ervin JK GOLOVEC
5. FRAS Damjan JK GORIŠNICA

članice

-48 kg (2 )
1. MERČNIK Ljudmila JK DUPLEK
2. NOVAK Szilvia Kaposvar
-52 kg (2 )
1. WALDNER Elisabeth Union Leibnitz
2. TROPAN Teja JK IMPOL
-57 kg (0 )
1. GYONGYI Bettina Kaposvar
-63 kg (7 )
1. KROPF Manja JK DUPLEK
2. SLATINŠEK Julija JK IMPOL
3. MILEJ Joanna AZS Wspia Poznan
3. PRELOG Hana TVD PART. LJUTOMER
5. HALAS Barbara TVD PART. LJUTOMER
5. ZAPLATAR Nina JK OLIMPIJA KRMELJ
7. KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
-70 kg (3 )
1. OPRESNIK Petra JK BEŽIGRAD
2. RAFFLER Christina Union Leibnitz
3. KOSZELA Karolina AZS Wspia Poznan
-78 kg (0 )
1. ŠTRAUS Hana JK BEŽIGRAD
+78 kg (2 )
1. TORKAR Urška JK TRIGLAV KRANJ
2. KRALJIČ Tamara JK DUPLEK

ml. člani

-60 kg (5 )
1. KOZMA Akos Kaposvar
2. MIKEC Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
3. PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
4. OŠTIR Urban JK OLIMPIJA KRMELJ
5. PROKOFJEV-LAMPE Aljoša JK GOLOVEC
-66 kg (8 )
1. DRAŠKOVIĆ Marko Pinky
2. MORAPITYIE Sunil Kaposvar
3. CANKAR Žiga ŠD GIB ŠIŠKA
3. LAH Nejc JK GOLOVEC
5. BIZJAK Luka ŠD GIB ŠIŠKA
5. DEMŠAR Tim JK IMPOL
7. BABIČ Jaša JK 15.MAJ MAREZIGE
7. MAGLICA Martin JK 15.MAJ MAREZIGE
-73 kg (19 )
1. HOJAK Martin JK BEŽIGRAD
2. VIDMAR Matej JK BEŽIGRAD
3. KOŠEC Žiga ŠD GIB ŠIŠKA
3. MEĐERAL Ivan ŠD GIB ŠIŠKA
5. HARPF Luka JK BEŽIGRAD
5. ZAVRTANIK Uroš JK GORICA
7. BIZJAK Jaka ŠD GIB ŠIŠKA
7. NOVAK Grega TVD PART. LJUTOMER
9. DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
9. JAKAJ Bernard JK 15.MAJ MAREZIGE
9. ŠIŠIČ Alen JK BEŽIGRAD
9. VOZLIČ Uroš TVD PART. LJUTOMER
-81 kg (8 )
1. VIDMAR Janez JK BEŽIGRAD
2. GOLLNER Christoph Noricum Leibnitz
3. DOBRIN Maks JK OLIMPIJA
3. VRHOVEC Jakob ŠD POLYTEAM
5. KARNAS Nikola Pinky
5. KRANJC POŽAR Peter ŠD GIB ŠIŠKA
7. GRDADOLNIK Žiga JK BRANIK BROKER
7. KOREN Kruno Pinky
-90 kg (9 )
1. KORDELY Peter Kaposvar
2. GARAŠIĆ ERNJEŠ Antonijo Mladost Osijek
3. KARNAS Tomislav Pinky
3. KOREN David Pinky
5. BEDENIC Ivan Pinky
5. TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD
7. GERL KORENČ Jan JK OLIMPIJA
7. KLOBČIČ Jakob TVD PARTIZAN JESENICE
9. KHURSIDZE Tarieli Noricum Leibnitz
-100 kg (3 )
1. PREPELIČ Dino JK IMPOL
2. VRANKAR Blaž ŠD GIB ŠIŠKA
3. ŠAJHER KOVAČIČ Denis JK BRANIK BROKER
+100 kg (3 )
1. DRAGIČ Vito JK IMPOL
2. DEMETER Bendeguz Kaposvar
3. MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER

ml. članice

-48 kg (0 )
1. MERČNIK Ljudmila JK DUPLEK
-52 kg (2 )
1. HADEL Nesriwe Judo club Fawz
2. TROPAN Teja JK IMPOL
-57 kg (0 )
1. GYONGYI Bettina Kaposvar
-63 kg (7 )
1. KROPF Manja JK DUPLEK
2. SLATINŠEK Julija JK IMPOL
3. MILEJ Joanna AZS Wspia Poznan
3. PRELOG Hana TVD PART. LJUTOMER
5. KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
5. ZAPLATAR Nina JK OLIMPIJA KRMELJ
7. HALAS Barbara TVD PART. LJUTOMER
-70 kg (4 )
1. OPRESNIK Petra JK BEŽIGRAD
2. LURI MERET Soraya Kuroki Tarchento
3. RAFFLER Christina Union Leibnitz
4. GRYGIEL Aleksandra AZS Wspia Poznan
-78 kg (2 )
1. ŠTRAUS Hana JK BEŽIGRAD
2. KORAČIN Ajda JK OLIMPIJA KRMELJ
+78 kg (2 )
1. TORKAR Urška JK TRIGLAV KRANJ
2. KRALJIČ Tamara JK DUPLEK

kadeti

-55 kg (3 )
1. NAJI David Kaposvar
2. AMBROŽIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICE
3. ARBEITER Nejc JK IMPOL
-60 kg (12 )
1. KOZMA Akos Kaposvar
2. FREGNAN Vittorio Treviso
3. OZMEC Miha JK BEŽIGRAD
3. PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
5. SMOLE Tadej JK IVO REYA
5. SREBOTNIK GREGOR Trey JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7. JUHART Tadej JK IMPOL
7. ODAK Toni Dojo Zagreb
9. PROKOFJEV-LAMPE Aljoša JK GOLOVEC
9. STERGAR Žiga JK OLIMPIJA
-66 kg (11 )
1. KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
2. DEMŠAR Tim JK IMPOL
3. BIZJAK Luka ŠD GIB ŠIŠKA
3. LAH Nejc JK GOLOVEC
5. EKART Luka JK BRANIK BROKER
5. OKRETIČ Klemen ŠD GIB ŠIŠKA
7. HROVATIN Matija JK BEŽIGRAD
7. KOLŠEK Tilen JK IVO REYA
9. BABIČ Jaša JK 15.MAJ MAREZIGE
9. ČERNČIČ Martin JK ŽELEZNIČAR
-73 kg (14 )
1. JANUŠ ŽIDAN Nik ŠD GIB ŠIŠKA
2. ŠLJIVO Almin Bosna Sarajevo
3. GREGORČIČ Tim JK OLIMPIJA KRMELJ
3. JANKOVIČ Luka JK BEŽIGRAD
5. AHEJ Žan JK IMPOL
5. DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
7. GREGORC Mark JK GOLOVEC
7. PIGAC Jure JK BRANIK BROKER
9. DUKARIČ Jan JK ŽELEZNIČAR
9. FAZLAGIĆ Muhamed Bosna Sarajevo
9. FURLAN Jan JK 15.MAJ MAREZIGE
9. NOVAK Peter JK BEŽIGRAD
-81 kg (7 )
1. JURKOVIČ Ivo ŠD GIB ŠIŠKA
2. DOBRIN Maks JK OLIMPIJA
3. GOLLNER Christoph Noricum Leibnitz
3. JARC Jernej JK OLIMPIJA
5. AMBROŽIČ Luka ŠD GIB ŠIŠKA
5. KODELA Rok ŠD GIB ŠIŠKA
7. ROTAR Gašper ŠD POLYTEAM
-90 kg (4 )
1. GLIŠIĆ Igor Laktaši
2. GERL KORENČ Jan JK OLIMPIJA
3. ŠTRUMBELJ Martin JK BEŽIGRAD
4. KHURSIDZE Tarieli Noricum Leibnitz
+90 kg (2 )
1. MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER
2. SALANOVIĆ Amar JK GOLOVEC

kadetinje

-48 kg (0 )
1. MERČNIK Ljudmila JK DUPLEK
-52 kg (4 )
1. TROPAN Teja JK IMPOL
2. AMBROŽIČ Kati TVD PARTIZAN JESENICE
3. AMBROŽIČ Nuša TVD PARTIZAN JESENICE
4. DOBRINJA Živa JK 15.MAJ MAREZIGE
-57 kg (4 )
1. KAJZER Kaja JK BEŽIGRAD
2. SAMARDŽIĆ Anđela Bosna Sarajevo
3. POZVEK Patricija ŠD GIB ŠIŠKA
4. SADIKAJ MEJREM Bosna Sarajevo
-63 kg (5 )
1. SLATINŠEK Julija JK IMPOL
2. SENEKOVIČ Tajda JK DUPLEK
3. KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
4. HORVAT Ana JK OLIMPIJA
5. PIŠMO Adela Bosna Sarajevo
-70 kg (0 )
1. OPRESNIK Petra JK BEŽIGRAD
+70 kg (0 )
1. BONDARENKO Valeriya